Tamamlanan Projeler

Yaşamın Konforu ve Huzuru “Sağlık Kent”

Size Yaşamın Konforunu ve Huzurunu Birlikte Yaşatacak Olan "Sağlık Kent" projesi Hayata Geçiyor.

devamı

Real İstanbul Exclusive

Realistanbul projesi sahip bulunduğu konum ile İstanbul’un Merter, Bakırköy, Bahçelievler, Topkapı gibi cazibe merkezlerinin focus noktasında yer alan ve sahil yolu, E5, Havalimanı, metrobüs, tramvay, metro gibi temel ulaşım yolları ve araçlarına olan yakınlığı ile bulunduğu bölgenin mihenk taşıdır.

devamı

Ümraniye Park Office

İstanbul`un Estetik Mimarisi İle En Gözde Projesi,İnsani İlişkilerin En Üst Düzeyde Yaşanacağı Mekan, Projenin Kalitesine En Uygun ve İşlevsel Bürolar,Modern ve Günümüz İnşaat Tekniklerinin En Kaliteli Biçimde Uygulandığı Proje PARK OFFICE.

devamı

Real İstanbul

İttifak İnşaat, İstanbul`un Merkezinde Hayallerinizin Gerçeğe Dönüştüğü Bir Mekan İnşa Etti.

devamı

Hadımköy

Yaşanılır ve Güvenilir Mekanlar Üreten Kiptaş`tan 2150 Aileyi Mutlu Eden Proje : Hadımköy Konutları 2. Etap 75, 95 ve 125 Metrekarelik Toplam 2150 Dairenin Bulunduğu Hadımköy Konutları 2. Etap, Çevre Düzenlemesi, Yeşil Alanı, Sosyal ve Kültürel Donatı Alanları, İlköğretim Okulu, Ticaret Merkezi ve Camisiyle Size ve Sevdiklerinize Yeni bir Yaşam Alanı Sunmaktadır.

devamı

Eskişehir Vadişehir

TOKİ’nin Eskişehir’de Başlattığı En Büyük Projelerden Biri Olan Vadişehir Projesi Kapsamında 4 Farklı Tipte (E, D, F, K2) Tasarlanan 1072 Konutun Yanı Sıra 40 Derslikli Bir Lise, 24 Derslikli Bir Adet İlköğretim Okulu, Spor Salonu, Kreş, Cami ve Ticaret Merkezi Gibi Sosyal Donatılar Yapılmıştır.

devamı

Esenyurt 3. Etap Konutları

Kiptaş`tan bedensel engellilere büyük hizmet! 3. Etap Konutları`nda giriş dairelerinin bir kısmı bedensel engellilerin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlandı.

devamı

Güven Evler

Toplam 3 Bloktaki 66 Lüks Daireden Oluşan Güven Evler, Brüt 193 m² Kullanım Alanıyla Beklentinize Tam Karşılık Vermektedir.

devamı

Toki Trabzon Zağnos Kentsel Dönüşüm Projesi

Doğaya ve İnsanlığa (Türkiye`ye, Karadeniz`e, Trabzon`a) Bir Saygı Projesi Olarak Göze Çarpan Proje "TOKİ Kentsel Dönüşüm Projesi" ni Üstlenen İTTİFAK İNŞAAT, 20.10.2006 Tarihinde Başladığı ve İlk Etabını Tamamladığı Bu Proje İçin Tüm Tecrübesini ve Gücünü Kullanarak, İnsanların Hoşça Vakit Geçirebileceği Bir Yer İnşaa Etti.

devamı

Doğa Evleri

Kentin Karmaşasından Uzakta Ailenizle Güven İçinde Yaşayabileceğiniz, Çorlu’nun En Gözde Mekanı Doğa Evleri’nde Yeni Bir Yaşama Başlamanın Tam Zamanı.

devamı

İkitelli Başak Konutları 5. Etap 1. Kısım

Kiptaş A.Ş İçin Yapılan Başakşehir Konutları 5. Etap 1. Kısım Evleri 15000 m2 Üzerine İnşa Edildi.

devamı

İkitelli Başak Konutları 4. Etap 2. Kısım

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kuruluşu Olan Kiptaş A.Ş.’nin Hayata Geçirdiği İkitelli Başak Konutlarının 4.Etap 2.Kısım 25 ve 25A Bölgelerinin Taahhüdünü 16.06.2000 ve 15.05.2001 Tarihlerinde Üstlenen Firmamız Projeyi 18 Ay İçerisinde Eş Zamanlı Olarak Tamamlamıştır.

devamı

İkitelli Başak Konutları 4. Etap 1. Kısım

Toplam 150 Hektar Arazi Üzerinde Yükselen Başakşehir 4. Etap Konutları İki Kısım Şeklinde Tasarlandı ve Uygulandı.

devamı

Çamlık Altı Evleri 1

Kiptaş, İstanbul Halkalı’da Yapımını Gerçekleştirdiği Çamlıkaltı Konutları’nda Güzel Bir Hayatın ve Samimi Dostlukların Oluşmasına Bir Katkı Daha Sağladı.

devamı

Çamlık Altı Evleri 2

Halkalı Çamlıkaltı Evleri 2 "Daha Güzel ve Yaşanabilir İstanbul" Hedefinin Bir Parçası.

devamı

Sarıyer Zekeriyaköy Konutları

Yemyeşil Ormanları, Boğaza Bakan Sırtlarıyla İstanbul’un En Güzel Yerleşim Birimlerinden Sarıyer Zekeriyaköy’de Yeralan Kiptaş Zekeriyaköy Konutları Örnek Bir Yerleşim Birimidir.

devamı