İttifak İnşaat

Hakkımızda

1996 yılında Ankara’da kurulup daha sonra İstanbul’a taşınan firmamız şirketleşme öncesi var olan otuz yıllık inşaat deneyimi ve “Tüm güzellikler insanlar için” anlayışı ile günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atarak başarısını göstermiş, kalitesi ve güvenirliği ile kendisini kanıtlamıştır.

Bir marka olmak yolunda kurumsallaşan ve kurulduğu yıldan bu yana binlerce aileyi ev sahibi yaparak onurlanan şirketimiz, bunun yanında onbinlerce kişiyi iş sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Ülkemizde başarı ile yürütülen sosyal konut projelerinde birebir yer alan İttifak İnşaat, KİPTAŞ ve TOKİ’ ye ait projelerde binlerce sosyal konut yapmış ve günümüzde kendi markasıyla konut üretimine devam etmektedir.

Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan İttifak İnşaat, faaliyet gösterdiği yirmi bir yıl boyunca olduğu gibi bundan sonra da sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek suretiyle büyük bir azimle çalışacaktır.

Misyon - Vizyon

İttifak İnşaat, ulusal ve uluslararası alanda insanlığa hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, Gayrimenkul Geliştirme ve Enerji alanlarında sağlam temeller üzerine oturtulmuş, rekabetçi bir büyümeyi hedef edinmiştir.

Misyonumuz, çevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliğini koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olmaktır.

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.