Duyurular

299 TL TAKSİTLE KONUT SAHİBİ OLMA İMKANI…

Dev İTTİFAK İNŞAAT ve KUVEYTÜRK iş birliği ile Sağlık Kent Projesinde 24 ay süresince 299 TL taksitle daire sahibi olabilirsiniz.

devamı »

REALİSTANBUL İLE DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR…

Zeytinburnu`nun kentsel dönüşüm merkezi ilan edilmesinin ardından bölgedeki ilk proje Realİstanbul ile başlıyor. İttifak İnşaat, Türköz İnşaat, ve Oliv Yapı ortaklığı ile Zeytinburnu, Bakırköy, Güngören ve Bahçelievler`in kesişme noktasında Realİstanbul İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve KİPTAŞ`ın kentsel dönüşüm projelerinin gündemde olduğu Zeytinburnu`nda özel sektör tarafından hayata geçirilecek ilk dönüşüm projesi olma özelliği taşıyor. Zeytinburnu Demirciler Sitesi Kooperatifi`nden kat karşılığı alınan 45 bin metrekarelik arsanın 24 bin metrekarelik bölümü kamuya terk edildikten sonra 21 bin metrekarelik arsa üzerine yükselecek olan Realİstanbul projesi, 5 blokta 295 konut ve 10 bin metrekarelik alışveriş merkezi ile ofis bloğundan oluşuyor. Projede; 1+1`den 5+1`e kadar 74 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen 8 tip daire yer alıyor.

devamı »

ZAĞNOS KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ`NİN AÇILIŞI YAPILDI

TOKİ ile birlikte yapılan Trabzon Zağnos Kentsel Dönüşüm Projesinin 1. Etabı`nın açılışı 23/01/2009 Cuma günü Başbakanımızın da katılımlarıyla yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer Saka`dan proje hakkında bilgiler alan Başbakan Recep Tayip Erdoğan daha sonra Zağnos Vadisi`ne gelerek, peyzaj düzenlemesi yapılan vadide bir süre dolaştı. Yeni dikilen bir portakal ağacına kürekle toprak koyan Erdoğan, bir ağaçtan kopardığı olgunlaşmış portakalı da, cebinden çıkardığı çakıyla soydu. Erdoğan, dilimlere ayırdığı portakaldan çevresindekilere ikram etti.

devamı »